Späť22.9.2022

Bez škvrny - BOPLA skrinky pre medicínsku techniku

Hygiena hrá v medicínskej technike obrovskú úlohu. Z tohto dôvodu musia mať vo všeobecnosti skrinky používané v tomto odvetví jednoducho čistiteľné povrchy bez okrajov, kde sa zachytávajú nečistoty. Je to mimoriadne dôležité pre diagnostické prístroje a zariadenia používané na operačných sálach . Týka sa to ale aj periférnych zariadení používaných na zaznamenávanie dát v laboratóriách alebo na výskumné účely. Aby sa zabezpečila ochrana pred baktériami, môžu byť skrinky vybavené antimikrobiálnymi membránovými klávesnicami a dekoratívnymi fóliami.

Ako doplnok k jednoducho čistiteľným povrchom, atraktívny dizajn, dobrá ergonómia a príjemný povrch sú požadované predovšetkým pre kozmetické zariadenia, ako manikúra alebo pedikúra, ale tiež aj pre zariadenia ovládané v rukách pre ovládanie polohovania postelí, alarmy a pohotovostný volací system.

V každom prípade je potrebný efekt čistoty a sviežosti s jasnými farbami. Naše svetlo-šedé skrinky Bopla sú na toto ideálne. Samozrejme na požiadanie vieme ponúknuť aj iné farebné riešenia, zahŕňajúce napríklad bielu, svetlo ružovú alebo svetlo tyrkysovú.

Copyright © 2024 Eling s.r.o. | Impressum