Späť14.4.2020

Dodávame respirátory FFP2 (KN95)

Respirátor FFP2 (KN95) bez výdychového ventilu

Jednorazový respirátor triedy FFP2 ( KN95) bez výdychového ventilu. Respirátory sú certifikované pre predaj v Európskej únii a boli testované v laboratóriách v Českej republike (Výskumný ústav bezpečnosti práce, v.v.i. ) a v certifikovanej skúšobni BSI Group The Netherlands B. V. v Holandsku.

Respirátory spĺňajú kvalitatívne požiadavky na ochranu triedy FFP2 v zmysle normy EN 149:2001+A1:2009 a sú vhodné na použitie ako ochrana pred Covid-19 pre zdravotníckych pracovníkov, pracovníkov verejnej správy, policajtov, pracovníkov klientskych centier, domovov sociálnych služieb a všetkých ľudí, ktorí prichádzajú do styku s väčším počtom ľudí.

Poskytuje ochranu pred pevnými časticami, aerosólmi a nimi prenášanými mikroorganizmami.

Ponúkané respirátory sú určené na jednorazové použitie. Upínajú sa gumičkami za uši, sú veľmi pohodlné na nosenie a priedušné, vyrobené z nedráždivého materiálu, bez zápachu. V hornej časti respirátora sa nachádza kovová výstuž na prispôsobenie respirátora tvaru tváre

Respirátory sú balené v škatuliach po 50 ks, v rámci 1 krabice sú balené po 10 ks. Minimálny odber po 10 ks.

Respirátor dodávame v dvoch rôznych dizajnoch s rovnakými vlastnosťami (vyhotovenia „C“ a „Willow“). Možnosť výberu konkrétneho typu, treba uviesť pri objednávke.

Cena : 2,75 eur bez DPH ( 3,3 Eur s DPH) / 1 ks, možnosť množstevných zliav

Objednávku môžete uskutočniť priamo na našom e-shope:

V prípade záujmu o množstevnú zľavu nás prosím kontaktujte individuálne na č. tel.: 042–4455616 alebo mailovej adrese: gyurkovska@eling.sk

Použitie

  • Respirátor zakrýva ústa, nos a bradu. Na tvár sa upevňuje dvomi pružnými úponmi za uši. Tieto je možné skrátiť vytvorením uzlíkov a prispôsobiť svojej tvári.
  • Správne nasadený respirátor sa pri nádychu viditeľne prisáva k tvári!
  • Voľne upevnený respirátor plní svoju úlohu len obmedzene! Pred nasadením respirátora si dôkladne umyte ruky. Uchopte respirátor rukou za vonkajšiu stranu, prispôsobte si kovovú výstuž okolo nosa a druhou rukou si upevnite úpony za uši. Nikdy sa nedotýkajte respirátora na vnútornej strane, mohlo by prísť k jeho kontamináci. Aj počas nosenia sa vyhýbajte zbytočnému dotýkaniu respirátora.
  • Pri snímaní respirátora postupujte opačným smerom, snímte úpony spoza uší a zložte respirátor z tváre. Vyhoďte použitý respirátor do koša a dôkladne si umyte ruky.
  • Respirátor je jednorazový s dobou používania maximálne 8 hodín, alebo kým nezvlhne od dýchania, maximálne však do doby, keď ho snímete z tváre.

Skladovanie

  • Originálne zabalené výrobky skladujte pri teplote –5 až 20°C, vlhkosť vzduchu do 50% v nekontaminovanom prostredí.
  • Skladovateľnosť je 3 roky.
  • Výrobky z individuálneho obalu smie vybaliť až konečný užívateľ!

Likvidácia

Použitý respirátor vložte do plastového vrecka, uzavrite ho a vyhoďte do zmiešaného komunálneho odpadu.
Nelikvidujte použité respirátory umiestňovaním do triedeného odpadu!

Dodávame respirátory FFP2 (KN95Dodávame respirátory FFP2 (KN95Dodávame respirátory FFP2 (KN95Dodávame respirátory FFP2 (KN95Dodávame respirátory FFP2 (KN95Dodávame respirátory FFP2 (KN95Dodávame respirátory FFP2 (KN95

Vyhlásenie o dôvode používania respirátorov (17 kB)Katalógový list – Respirátor FFP2 (KN95) (267 kB)

Copyright © 2020 Eling s.r.o. | Impressum